RN732BTTD7412F10
MFR.Part #
RN732BTTD7412F10
JLCPCB Part #
C3943703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS