RK73B1FRTTBL2R7J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL2R7J
JLCPCB Part #
C2582198
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 2.7Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS