RN73R2ETTD3121D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3121D50
JLCPCB Part #
C2606712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS