WK73R1ETTP513J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1ETTP513J
JLCPCB Part #
C3996434
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS