RN732BTTD1912A10
MFR.Part #
RN732BTTD1912A10
JLCPCB Part #
C3955444
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS