RN732BTTD8160D25
MFR.Part #
RN732BTTD8160D25
JLCPCB Part #
C4307188
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS