RK73G1JTTD1742D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1742D
JLCPCB Part #
C4288946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS