WK73R1ETTP512J
MFR.Part #
WK73R1ETTP512J
JLCPCB Part #
C4300229
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS