RN73H2ETTD2051F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2051F50
JLCPCB Part #
C4197078
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS