TLRH3APTTER100F
MFR.Part #
TLRH3APTTER100F
JLCPCB Part #
C4185418
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 4W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS