RT2512BKE076K2L
MFR.Part #
RT2512BKE076K2L
JLCPCB Part #
C4241987
Description
-55℃~+125℃ 6.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS