RC2512FK-7W13K3L
MFR.Part #
RC2512FK-7W13K3L
JLCPCB Part #
C5843082
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS