SG73P2BRTTD911G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD911G
JLCPCB Part #
C6221771
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS