ERJ-U1TD4301U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4301U
JLCPCB Part #
C1708422
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS