RN731JTTD2180C25
MFR.Part #
RN731JTTD2180C25
JLCPCB Part #
C7292928
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS