TLRH2ATTD12L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLRH2ATTD12L0F
JLCPCB Part #
C2565815
Package
0805
Description
-65℃~+155℃ 12mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS