TLRH2ATTD15L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD15L0F
JLCPCB Part #
C4074052
Description
-65℃~+155℃ 15mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS