SG73S2E1RTTD165J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD165J
JLCPCB Part #
C6222245
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS