HV732HRTTE1913F
MFR.Part #
HV732HRTTE1913F
JLCPCB Part #
C6060597
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS