TLRH2ATTD22L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD22L0F
JLCPCB Part #
C2565883
Description
-65℃~+155℃ 22mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS