RN73R1JTTD7232F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7232F50
JLCPCB Part #
C2501249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS