SR73W3ATTE8R66F
MFR.Part #
SR73W3ATTE8R66F
JLCPCB Part #
C2601729
Description
-55℃~+150℃ 1W 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS