SG73P2E1RTTD564G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD564G
JLCPCB Part #
C5751476
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS