ERJ-1TNF2003U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2003U
JLCPCB Part #
C4205076
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS