SR73W3ATTER866F
MFR.Part #
SR73W3ATTER866F
JLCPCB Part #
C2601761
Description
-55℃~+150℃ 1W 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS