RN73R2BTTD1422A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1422A10
JLCPCB Part #
C3980091
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS