RN731ETTP3972F50
MFR.Part #
RN731ETTP3972F50
JLCPCB Part #
C4000218
Description
-55℃~+155℃ 39.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS