SR73W3ATTE56LJ
MFR.Part #
SR73W3ATTE56LJ
JLCPCB Part #
C3946256
Description
-55℃~+150℃ 1W 56mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS