RK73G2ARTTD3572C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3572C
JLCPCB Part #
C6181702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS