SR73W3ATTE5R1J
MFR.Part #
SR73W3ATTE5R1J
JLCPCB Part #
C2601293
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS