SR73W3ATTE51LJ
MFR.Part #
SR73W3ATTE51LJ
JLCPCB Part #
C4074623
Description
-55℃~+150℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS