SG73S2BTTD7R15F
MFR.Part #
SG73S2BTTD7R15F
JLCPCB Part #
C4088873
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS