SR73W2HTTE7R5J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W2HTTE7R5J
JLCPCB Part #
C2600749
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS