RN73R2ATTD1380F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1380F10
JLCPCB Part #
C4145028
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS