RN731ETTP1601F25
MFR.Part #
RN731ETTP1601F25
JLCPCB Part #
C4288888
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS