RK73B1FRTTBL152G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL152G
JLCPCB Part #
C2582398
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS