SG73P1JTTD2942F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2942F
JLCPCB Part #
C4037558
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS