SR73W2HTTE7R5G
MFR.Part #
SR73W2HTTE7R5G
JLCPCB Part #
C2601050
Description
-55℃~+150℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS