SR73W2HTTE6R20F
MFR.Part #
SR73W2HTTE6R20F
JLCPCB Part #
C2601258
Description
-55℃~+150℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS