SR73W2HTTE1R20F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R20F
JLCPCB Part #
C2601015
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS