SR73W2HTTE6R80F
MFR.Part #
SR73W2HTTE6R80F
JLCPCB Part #
C2601057
Description
-55℃~+150℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS