RN731ETTP9422B25
MFR.Part #
RN731ETTP9422B25
JLCPCB Part #
C4353414
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS