RN73H2BTTD2801D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2801D50
JLCPCB Part #
C3963096
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS