CR021202F
MFR.Part #
CR021202F
JLCPCB Part #
C4152944
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS