SR73W2HTTE2R70F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R70F
JLCPCB Part #
C3968974
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS