HV73V2ATTD515J
MFR.Part #
HV73V2ATTD515J
JLCPCB Part #
C4266365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS