SR73W2HTTE2R00F
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R00F
JLCPCB Part #
C2600996
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS