SR73W2HTTE4R70F
MFR.Part #
SR73W2HTTE4R70F
JLCPCB Part #
C2600909
Description
-55℃~+150℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS