SR732HTTE2R80F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTE2R80F
JLCPCB Part #
C2600980
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 2.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS