RN73H2BTTD6572C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6572C10
JLCPCB Part #
C2569108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS